Yazılı Eskitme Tahta Otantik Gri Laminat Parke ⎯ “Tasarım Parke” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

Yazılı Eskitme Tahta Otantik Gri Laminat Parke ⎯ “Tasarım Parke” şirketinin eklediği ürün

Yazılı Eskitme Tahta Otantik Gri Laminat Parke

Rustik Tahta Otantik Gri Yazılı Laminat Parke – 8mmx158mmx1285mm AC4/32 – yazılı laminat parke – collection retro – 1PK:2.03m2
  • Fiyat: 92 TL/m²

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Eskitme Tahta Otantik Gri Yazılı Laminat Parke – Yeni yüzeyler ve seçim laminat parke dekorları ile eskitme yazılı gri laminat parke evrim hiçbir duraklama olduğunu tezin en iyi kanıtı. Gelişim yaş tarihinin kendi milyonlarca doğa kendini seçim eskitme yazılı laminat parke özel laminat yüzeyleri için bir modeldir.
Onun fırçalanmış odun ya da atık ahşap eskitme yazılı laminat parke -collection retro gösteriişli – dekorlar, bağımsız, güçlü bir karakter.

yükseklik 8mm
genişlik 158mm
uzunluk 1285mm
Kirlenmiş ambalaj toplu 10 adet – 2,03m2
aşınma sınıfı AC4
V-Fuga Evet 4 taraflı
yapı rustik

Eskitme Tahta Otantik Gri Yazılı Laminat Parke – Yeni yüzeyler ve seçim yazılı otantik laminat parke dekorları ile eskitme yazılı laminat parke evrim hiçbir duraklama olduğunu tezin en iyi kanıtı. Gelişim yaş tarihinin kendi milyonlarca doğa kendini seçim eskitme laminat parke özel laminat yüzeyleri için bir modeldir.
Onun fırçalanmış odun ya da atık ahşap eskitme gri yazılı laminat parke -collection retro gösterişli – dekorlar, bağımsız, güçlü bir karakter.

GNS PARKE – http://www.paradorparke.com

İlan Detayları İçin İnşaat : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image