Yangın Kapısı Çanakkale – Yangın Çıkış Kapısı Çanakkale, ⎯ “REDOOR YANGIN KAPISI” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

Yangın Kapısı Çanakkale – Yangın Çıkış Kapısı Çanakkale, ⎯ “REDOOR YANGIN KAPISI” şirketinin eklediği ürün

Yangın Kapısı Çanakkale – Yangın Çıkış Kapısı Çanakkale,

Yangın kapısı Çanakkale
Yangın anında can ve mal güvenliği önem arz etmektedir. Can ve mal güvenliğini sağlamak için devlet yönetmelikler ile yangın kapılarına
  • Fiyat: 650 TL

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Yangın kapısı Çanakkale

Yangın anında can ve mal güvenliği önem arz etmektedir. Can ve mal güvenliğini sağlamak için devlet yönetmelikler ile yangın kapılarına gereken özeni göstermektedir. Çanakkale yangın kapısı hakkında gereken önemi özeni gösteren belediyedir. Bu Özen ilde yaşanabilecek yangın olaylarında en az can ve mal kaybının yaşanması içindir.

Yangın Yönetmeliğine Uygun Ölçüde Yangın Kapısı
Yangın yönetmeliğine göre eski yapılarda 70cm 190 cm temiz net geçiş alanı istenilmektedir. Yeni yapılarda bu olay 80 cm 205 cm ölçüsündedir. Çanakkale Yangın kapısı İmalatçısı olarak stoklarımızda yeni yapılara göre stok yangın kapısı bulunmaktadır.

Yangın Kapısı Nerede kullanılmaktadır.

Çanakkale da bulunan bir çok yapıda yangın çıkış kapıları kullanılmaktadır. Sırasıyla okul, hastane, otel,Pansiyon, Konaklama merkezleri, Anaokulu çok katlı yapıların tümümde yangın kapısı kullanılmaktadır. Yangın Kapısı Sertifikalı olmalıdır.

Çanakkale Yangın Kapısı Firması

Firmamız Çanakkale ya yangın kapısı satışı yapan bir firmadır. Yangın Kapılarımız 120 Dk sertifikalı olup nitelikli kapıdır. İstenmeyen durumda en kısa sürede çıkış yapmanızı sağlayacak panik bar kilit mekanizmalıdır.

Yangın Kapısında kullanılan Terimler nelerdir?

Yangın kapısını ifade ederken müşterilerimiz. Panik Barlı Kapı, Yangına Dayanıklı Kapı, Alev Geçirmez kapı, bas aç kapı, Yangın Çıkış Kapısı, Acil Çıkış Kapısı, Yangın Merdiveni Kapısı, Güvenlik holü kapısı olarak ifade edilmektedir.

Doğru Yere Doğru Yangın Kapısı Seçimi

Çanakkale yapı olarak eski ve yeni yapıların bulunduğu eşiz güzelliklerle dolu bir kenttir. Eski yapıların duvar ve yeni yaların duvar yapıları arasında farklılıklar bulunmaktadır. Bu farklılık yangın kapısı kasa seçiminde önemli etken olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm duvar yapısına stoklarımızda corner kasa olarak nitelendirdiğimiz yangın kapıları bulunmaktadır. Bu kasa tipi için duvar genişliği önem arz etmediği için kolaylık ile montajı yapılmaktadır. Özel Ölçüye Göre kapı imalatı yapmaktayız.

ÇANAKKALE SERTİFİKALI YANGIN KAPISI
Yangın kapısı nitelikli yani sertifikalı olması gerekir aksi halde yangın anında can ve mal güvenliğini riske sokarsınız. Çanakkale Gelişmiş bir şehirdir. İnsan nüfusunun olduğu her yapıda istenmeyen olayların en aza indirmek amaçlı kaliteli malzeme kullanılsa dahi yangın gibi istenmeyen bir olay ile karşılaşılabilir. Bu istenmeyen olaylar karşısında can ve mal güvenliğini en aza indirmek için sertifikalı yangın kaplarını tercih etmede fayda vardır.

YANGIN KAPISI ÖZELLİKLERİ ÇANAKKALE
120 Dk Belgeli (Yangın Sertifikalı)
Panik bar Kilit sistemli
Yaylı menteşe kapı kendini kapatmayı sağlar
Duman Contası, yangın anında genleşerek kapıda bulunan boşlukların kapanmasını sağlamaktadır.
Elektro Statik boya, Fırın boya bilinmektedir.
Kanat içi izole malzemeli nitelikli kapıdır.
Panik bar bölgesinde ek destek sacı bulunmaktadır. Ek destek sacı panik bar kilit sisteminin kullanım ömrünü uzatmaktadır.
Kanat havuz sac sistemi ile imal edilmektedir. Kanat sac kalınlı 1 mm DKP dir.
Kasa 1,5 mm DKP sac tır.

İlan Detayları İçin Güvenlik ve koruma : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image