Tommy Hilfiger Bayilik Veriyor mu?

Sahibinden İlanlar

Tommy Hilfiger Bayilik Veriyor mu?

Tommy Hilfiger Bayilik

Tommy Hilfiger Hakkında : Markanın oluşumunda perakende satış mağazaları önemli rol oynamıştır. 1997’yılında ilk mağazamızın açılmasından bu yana tüm dünyada yüzlerce yeni mağaza açılmıştır. Bu heyecan verici büyümeyi sürdürmekteyiz. Merkezi konumlardaki mağazalarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Tommy Hilfiger ve ortakları, tüm dünyada yaklaşık 1.100 mağaza işletmektedir. Tommy Hilfiger Bayilik Veriyor mu?

Tommy Hilfiger Bayilik Veriyor mu?

Tommy Hilfiger Bayilik Veriyor mu?

Tommy Hilfiger Bayilik Hakkında : Tommy Hilfiger, dünya çapında yaklaşık 1.100 perakende satış mağazasında müşterilerine hizmet vermektedir. Londra’daki ilk perakende satış mağazamızın açılışından bu yana çok hızlı bir yol kat ettik. Tüm mağazalarımız seçkin konumlarda yer almakta ve müşterilerimize “Klasik Amerikan şıklığını” yansıtan alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Mağazalarımızın üçte biri, yerel pazarlara oldukça yatkın bir şekilde moda sektöründe sağlam deneyimi ve perakendecilik konusunda bilgi sahibi olan bayi mağaza iş ortakları tarafından yürütülmektedir. Tommy Hilfiger bayi mağaza iş ortaklığı, global marka yönetimiyle yerel perakendeciliğin mükemmelliğini bir araya getirmektedir. Bağlılık ve kazanma tutkusu bayi mağaza iş ortaklarımız tarafından paylaşılan ortak değerlerdir.

Tommy Hilfiger Bayilik Sistemi

Bayi mağaza sistemini Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yürütüyor ve zincir yönetiminin tüm yönlerini kapsayan eksiksiz bir paket sunuyoruz. Tommy Hilfiger tarafından tamamen tasarlanmış ve geliştirilmiş ayrıntılı mağaza konsepti. Mağaza Proje Yönetimi, Satın Alma Desteği, Perakende Pazarlama, Görsel Mağazacılık, Öğrenim ve Gelişim, Performans Yönetimi ve Mağaza Operasyonları Desteği.

Tommy Hilfiger Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler, Tommy Hilfiger Bayilik ve Tommy Hilfiger Bayilik Şartları hakkında bilgi almak isteyen yatırımcılar vermiş olduğum bu Tommy Hilfiger Bayilik Sitesi link e tıklayarak bize ulaşın bölümünden firmaya konunuz ile alakalı yazı yazarak atınız. Tommy Hilfiger konu ile ilgili olarak size dönüş yapacaktır.

Tommy Hilfiger bayilik veriyor mu? Konusunu merak eden girişimciler ‘evet’ Tommy Hilfiger Bayilik veriyor. 

İlan Detayları İçin Bayilik

Incoming search terms:

  • tommy hilfiger bayilik

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image