Tasarım Beyaz Desenli Laminat Parke ⎯ “Tasarım Parke” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

Tasarım Beyaz Desenli Laminat Parke ⎯ “Tasarım Parke” şirketinin eklediği ürün

Tasarım Beyaz Desenli Laminat Parke

Tasarım Beyaz Desenli Laminat Parke 8mmx160mmx1286mm 4V – AC5/33 – Çini Yarı Mat Yüzey – Anti-bakterial – Anti-statik – 1Pk:2.058m2
  • Fiyat: 64 TL/m²

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Tasarım Beyaz Desenli Laminat Parke 8mmx160mmx1286mm 4V – AC5/33 – Çini Yarı Mat Yüzey – Anti-bakterial – Anti-statik – 1Pk:2.058m2

Çini Desen Beyaz Laminat Parke modeli, eski binalarını sevimli geniş alanlara dönüştürmeye dair güncel trende mükemmel bir yanıttır.Benzersiz ve modaya uygun bir iç mekan yaratmak için cini görünümündeki karo tasarımlarını ahşap tasarımlarla birleştirin.. Yüzeyde ışığı doğrudan yansıtan doğal bir hammadde.Beyaz Çini Laminat Parke’de donukluk ilk siyah-mor görünebilir de tedavi edilmemiş saf metal metalik bir görüntü hissi verir.Çömlekçilik, toprağın ya da asıl olarak killi toprağın çeşitli aşamalardan geçirildikten sonra şekillendirilip kullanılmak üzere çeşitli eşyalar üretilmesine verilen addır.
İnsanlığın çömleği nasıl keşfettiğini tam olarak bilinmemekle birlikte, genellikle kabul gören varsayım, toprağın ateşte pişip sertlik kazandığını tesadüfen bulunduğu yönündedir.Çini, sabırla sınanmanın ürünü olan bir sanattır Bu sanatı öğrenmek ve onda ustalaşmak için gereken onlarca yıl; kişinin kendisiyle de yeniden ve yeniden tanışmasını; çizgilerle, desenlerle, renklerle çıkılmış bir iç yolculukta toprağın sırlarıyla birlikte yaşamınkileri de paylaşmasını sağlar.
Çini, toprağın pişirildikten sonra şekil verilip kap-kacak, zemin,parke,tabak, vazo, sürahi vb. eşyalar üretilmesine dayalı bir el sanatıdır. Aynı zamanda geleneksel motifler işlenerek, bir yüzü sırlı şeklide kaplama malzemesi olarak da kullanılmaktadır.Çini, içi ve dışı veya tek yüzü sırlı, sır altı boyalarıyla dekore edilerek geleneksel motiflerle süslenmiş, mimariye bağlı olarak da gelişen bir sanat türüdür. Çini üretiminde kullanılan malzemelerin gizeminden dolayı, Selçuklu kaynaklarında çininin bir iksir olduğu şeklinde vurgulanmaktadır.

GNS PARKE – http://www.paradorparke.com

İlan Detayları İçin İnşaat : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image