Riva Çift Kişilik Çekyat Zıpzıp Yataklı Kanepe ⎯ “Koçak Mobilya Koltuk” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

Riva Çift Kişilik Çekyat Zıpzıp Yataklı Kanepe ⎯ “Koçak Mobilya Koltuk” şirketinin eklediği ürün

Riva Çift Kişilik Çekyat Zıpzıp Yataklı Kanepe

Riva modern kanepe ile misafirlerinizi asla dert etmeyin çünkü riva kanepe de hepsi İçin mutlaka bir yer var…
  • Fiyat: 2.000 TL

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

RİVA ÇİFT KİŞİLİK PAPEL KOLLU YANDAN BAĞLANTILI ÇELİK KONSTRÜKSİYON ÇEKYAT ZIPLAMALI KANEPE

Ürünümüz tamamen kumaş uygulamalı bir ürün olup, pratik kullanımı ile de dikkat çekmektedir, ayrıca şık ve modern tasarımı, fonksiyonellik ile bütünleştirilen ürünümüzünde bulunan çift kişilik yatak olabilme fonksiyonu hem ürüne işlevsellik katmış hem de tüketicilerimize ihtiyaçlarına göre kullanım imkanı sunmuştur, ayrıca kullanılan dolgu malzemeleri ile konforlu bir oturum sağlanmıştır, ayrıca ürünümüzün ayakları yerden yüksek olacak şekilde tasarlanmış olup, hem trend bir uygulama olması hem de temizlik noktasında kolaylık sunması açısından önemli bir detaydır.

Ürünümüzün isteğe bağlı olarak yumuşak ve sert tuşesi (kauçuk) ile ve oldukça beğenilen A kalite ithal ve yerli kumaşlarımız ve aksesuar kumaşlarımızla da kombin edilerek şık ve görselliği zengin bir ürün ortaya çıkmaktadır.


Ürünümüzün dikkat çekici bazı özelliklerini de şöyle sıralayabiliriz,

Standart, ürünümüz, bir (1) adet yataklı üçlü kanepeden oluşmaktadır, ayrıca isteğe bağlı olarakta herhangi bir parça eklenebilir.

Çözümcü, standart ölçü dıştan dışa kapalı ölçüsü 225/230X85X85 – açık içten içe yatak ölçüsü 188×125 isteğe bağlı olarak ta mevcut mekana göre özel ölçüde üretim yapılabilme,

Tasarım, özellikle ahşap detaylı kol yapısına sahip tasarımı ile ürün farklı ve şık bir görünüme sahiptir,

Konforlu, kullanılan 32 ve danste yoğunlukta soft (yumuşak) yada sert sünger ve diğer dolgu malzemeleri ile konforlu ve rahat bir oturum sağlanmıştır,

Pratik, yeni nesil makas sistemi bulunan ürünümüz olduğu yerde öne çekilmeden ve duvara değmeden tek sefer de yatak haline gelebilmektedir,

Sağlam, kanepelerimiz (üçlü) tamamen çelik (profil) konstrüksiyon (iskelet) olarak üretilmektedir,

Trend, ürünümüz üzerine isteğe bağlı olarak her renk ve dokuda kumaş uygulanabilmekte ayıca ayak ve kısımlarında da istenilen renk değişiklikleri yapılabilmektedir.

Modern, tercihini modern kanepelerden yana kullanmak isteyenler için ürününüzün modern dikişleri ve kesimleri bu tarzın bütünlüğünü tamamlamaktadır.

Standart Garanti (2) Yıl

(Ürünlerimiz tescilli olup, kopyalanması yasal suçtur.)


ÜRÜN TESLİMATI ve KURULUMU MONTAJ EKİBİMİZ TARAFINDAN ANKARA (MERKEZ BÖLGELER) İÇERİSİNE ÜCRETSİZ OLARAK YAPILMAKTADIR. YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEVKİYATLARDA KARGO BEDELİ FARKI EKSTRA OLARAK TÜKETİCİYE YANSITILMAKTADIR.

(Ücretsiz kargo online, perakende ve liste satış fiyatı üzerinden satılan belirli ürünlerde geçerli olup, toptan ve iskonto indirimli ürünlerde geçersizdir)

(Ankara içi merkez bölgelere teslimat ve kurulumda kargo bedeli tutarı alınmamaktadır)

WEB SAYFAMIZDAKİ ÜRÜN GÖRSELLERİ ÜZERİNDEKİ AKSESUARLAR, RENKLER ve ÖZELLİKLERİNDE MAĞAZAMIZDAKİ TEŞHİRDE BULUNAN ÜRÜNLER İLE DEĞİŞİKLİKLER GÖSTEREBİLİR.


(Bilginize, online olarak yapmış olduğunuz alışverişlerde de ‘’Teslimat ve Ödeme Şartları’‘ kısımındaki hususları okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız)

Ürünlerinizi uzun süre sorunsuz kullanmak ve garanti kapsamı dışın da kalmaması için dikkat edilmesi gereken hususlara ve ürünümüzün ölçülerine alt tarafta yer alan ‘’Ürün/Hizmet Spesifikasyonları’‘ kısımındaki ’‘urun kullanma klavuzu ve ürün parça ölçüleri’‘ adlı PDF dosyalarını bilgisayarınıza indirerek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla detaylı bilgi, soru ve görüşleriniz için 7/24 çağrı merkezimizden ve iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ayrıca WhatsApp ve kocakmobilyakoltuk@gmail.com adresimizden bizlere her türlü soru, istek ve önerilerinizi yazabilirsiniz

(KOÇAK MOBİLYA KOLTUK ürünlerle ilgili bildirmeksizin model, isim, ölçü ve fiyat değiştirme hakkına sahiptir.)

İlan Detayları İçin Mobilya ve mobilya aksesuarları : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image