Philips BRI 950 IPL ⎯ “APAYDIN ZÜCCACİYE” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

Philips BRI 950 IPL ⎯ “APAYDIN ZÜCCACİYE” şirketinin eklediği ürün

Philips BRI 950 IPL

ipeksi, pürüzsüz bir cilde ulaşıldığını göstermektedir. Pürüzsüz sonuçları korumak için uygulamayı 4 – 8 hafta aralıklarla tekrarlamanız yeterlidir.
  • Fiyat: 2.249 TL

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

ipeksi, pürüzsüz bir cilde ulaşıldığını göstermektedir. Pürüzsüz sonuçları korumak için uygulamayı 4 – 8 hafta aralıklarla tekrarlamanız yeterlidir. Resmi büyütmek için lütfen sayfanın en üstündeki resim galerisinde yer alan görsele tıklayın.
Birçok tüy ve cilt tipine uygundur
Birçok tüy ve cilt tipine uygundur Philips Lumea Prestige, birçok tüy ve cilt tipinde etkili, kolay ve güvenli bir şekilde çalışır.
Çok beyaz ile esmer cilt tonları arasında ve doğal koyu sarı, kahverengi, siyah tüylerde etki gösterir. Diğer IPL tabanlı uygulamalar gibi, Philips Lumea da beyaz/gri, açık sarı veya kızıl tüylerde ve çok koyu renkli ciltlerde kullanıma uygun değildir. Bunun nedeni tüy rengi pigmenti ve cilt tonu pigmenti arasında yüksek kontrast gerekmesidir.Farklı vücut bölgeleri için benzersiz kıvrımlı başlıklar Farklı vücut bölgeleri için benzersiz kıvrımlı başlıklar Her bir vücut bölgesinin kendine özgü özelliklerinden ilham alan Philips Lumea Prestige, farklı vücut bölgelerinde en uygun sonucu sağlamaya yönelik benzersiz kıvrımlı başlıklar sunan tek IPL cihazıdır. Başlıklar, şekil, pencere boyutu ve filtre kombinasyonlarına göre farklılık gösterir.
Philips Lumea Prestige, vücudunuza (bacaklar, kollar, karın), yüzünüze (üst dudak, çene), bikini bölgesi ve koltuk altlarına özel uygulama sunar.Hassas tasarımlı ve ekstra yüz filtreli yüz aparatıHassas tasarımlı ve ekstra yüz filtreli yüz aparatı Üst dudak, çene ve favorilerde rahat ve hassas kullanım için özel olarak tasarlanan ekstra entegre ışık filtresi ve 2 cm2 boyutunda küçük bir pencereye sahiptir. Kadınların %84’ü yüzdeki tüy azalmasından memnun kalmıştır.
Büyük bölgeler için geniş, kavisli tasarımlı vücut aparatıBüyük bölgeler için geniş, kavisli tasarımlı vücut aparatı Büyük ve kavisli tasarım, vücut kıvrımlarını takip ederek bacaklar, kollar ve karın gibi bölgelerde etkili sonuçlar sağlar. Ayrıca, en büyük uygulama penceresi (4,1 cm2 pencere alanı) sayesinde büyük vücut bölgelerinde hızlı uygulama sağlar. Kadınların %83’ü bacaklardaki tüy azalmasından memnun kalmıştır.
SmartSkin sensörü ileSmartSkin sensörü ile 5 farklı ışık ayarına sahip Philips Lumea Prestige, SmartSkin sensörü sayesinde uygun ayarı kolayca seçmenizi sağlar. Smartskin sensörü, cilt tonunuza en uygun ayarı istediğiniz zaman sunar.Kablolu ve kablosuz çalışmaKablolu ve kablosuz çalışma Philips Lumea Prestige, kullanım rahatlığı için kablolu veya kablosuz olarak kullanılabilen bir IPL cihazıdır. Hareket özgürlüğü için kablosuz kullanımı, kesintisiz uygulama için kablolu kullanımı tercih edin.Yedek parça yok, ek masraf yokYedek parça yok, ek masraf yok Philips Lumea kutusundan çıkarıldığı anda çalışmaya hazır, eksiksiz bir çözümdür. Kartuş doldurmak veya jel kullanmak gerekmez.

İlan Detayları İçin Ev aletleri : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image