Nature Life FB6007 Buhar Kazanlı Ütü ⎯ “Nature Life Küçük Ev Aletleri ve Su Arıtma Cihazları” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

Nature Life FB6007 Buhar Kazanlı Ütü ⎯ “Nature Life Küçük Ev Aletleri ve Su Arıtma Cihazları” şirketinin eklediği ürün

Nature Life FB6007 Buhar Kazanlı Ütü

Nature Life Buhar Kazanlı Ütü
5 bar – 150gr
Hızlı su ekleme
60sn hazırlanma
  • Fiyat: 490 TL

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

560×340 ÜRÜN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ


Nature Life FB6007 kazanlı ütü fiyatı ve performansı ile rakiplerini kıskandıracak özelliklere ve yanı sıra ütüleme kabiliyetine sahip. Bazı özelliklerinden kısaca bahsedelim..**

5 bar – 150gr

( Güçlü ve sürekli buhar çıkışı sayesinde açamayacağınız kırışıklı yok…)

Hızlı su ekleme

( 1,2lt şeffaf su tankı size uzun bir ütüleme zamanı sunuyor.. Diyelim ki su bitti ve daha ütü yapmaya devam etmeniz gerekiyor!! Hiç sorun değil hemen su ekleyin ve devam edin.. hiç durmadan 8 saat ütü yapma imkanı sunan Nature Life FB6007 kazanlı ütü hayatınıza inanılmaz bir kolaylık sunacak..)
60sn hazırlanma

( Ütünüzü prize taktınız ve düğmesine bastınız.. dakikalarca beklemenize gerek yok… sadece 60sn çalışmaya hazır hala geliyor.. Diğer kazanlı ütülerle kıyasladığınızda hazırlanma süresi 3 kat daha hızlıdır..)

Anadolium yanmaz, yapışmaz taban

( Nature Life FB6007 ye özek Anadolium taban sayesinde koyu kumaşlarda parlama derdine bir son vereceksiniz.. Ütü bezi kullanmanıza gerek kalmadan siyah , lacivert gibi koyu kumaşlarda parlama yapmadan mükemmel ütüleme yapabileceksiniz.. Anadolium taban sayesinde baskılı tişört veya pullu kıyafetlerinizi zarar vermeden ütüleyebileceksiniz.

Akıllı ütüleme

Diğer markaların 1000TL satılan akıllı ütüleme sistemini Nature Life FB6007 standart olarak sizlere sunuyor.. Nature Life kazanlı ütünüzü sadece 2 nokta ile 3 nokta arasında bütün kumaşlarda kullanabilirsiniz. Artık her kumaş cinsinde ayrı ısı ayarı ayarlamanıza gerek kalmadan tek ısı ayarında ütü yapabileceksiniz. Ek olarak üzerinde bulunan diğer ısı ayar düğmesi ile kuru ütü yapabilme imkanı da elinizin altında..

Kireç önleyici reçine sistem

Türkiye de eşi ve benzeri olmayan kireç engelleyici reçine sistemi sayesinde ütünüzü maksimum seviyede kalitesiz suların verdiği zarardan korur. Bilindiği gibi reçine profesyonel su yumuşatma sistemlerinde kullanılan bir malzemedir ve bu malzeme sularda bulunan kireç ve kloru arıtmaya yarar. Reçinenin diğer önemli özelliği sadece 1 çay kaşığı tuz ile

temizlenebilmesidir. Yılda bir kez bir bardak suya 1 çay kaşağı tuz ekleyip karıştırılır ve reçine kapsülü içine bırakılır. 8 saat sonra reçine kapsülü temiz su ile durulanır ve tekrar kullanılmaya hazır hale gelir.

Sürekli buhar

Nature Life FB6007 çalıştığı andan kapandığı ana kadar sürekli ve değişmez bir performansla buhar vermeye ve kaliteli ve konforlu bir ütü yapmanızı sağlar..

ÜRÜN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

NATURE LIFE FB6007 BUHAR TANKLI ÜTÜ VIDEOSU

İlan Detayları İçin Ev aletleri : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Incoming search terms:

  • ROYAL EV ALETLERI URETIM VE DIS TICARET LIMITED SIRKETI mail

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image