Meşe Macar Kesim Laminat Parke ⎯ “Tasarım Parke” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

Meşe Macar Kesim Laminat Parke ⎯ “Tasarım Parke” şirketinin eklediği ürün

Meşe Macar Kesim Laminat Parke

Meşe Macar Kesim Laminat Parke 8/12mmx293mmx1184mm 4V Micro Derz – AC6/33 – Antistatik – 5 Panel – 1Pk:2.32m2
  • Fiyat: 169 TL/m²

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Meşe Macar Kesim Laminat Parke 8/12mmx293mmx1184mm 4V Micro Derz – AC6/33 – Antistatik – 5 Panel – 1Pk:2.32m2 – 1 Pk:18.07Kg – 1Palet: 42 Paket/97.62m2

Meşe Macar Kesim laminat zeminlerin parke yerine geçmekle kalmayıp evinize yerleştirilmesi için uygun bir seçim olduğuna inanıyoruz. İşte bu nedenle, endüstriyi, son derece dayanıklı, kurulumu kolay, yaşam biçiminize ve evinize tamamlayıcı gerçekçi, çarpıcı tasarımlar oluşturmamıza olanak tanıyan en son teknolojilerin geliştirilmesinde öncülük ediyoruz. Dolayısıyla, tasarım stiliniz ne olursa olsun, kişiliğiniz, nerede yaşadığınız veya kim olduğunuzun ne olursa olsun, Meşe Tasarım macar Kesim Laminat Parke mükemmel bir seçimdir.

Doğal Meşe Macar Kesim Laminat zemin kurulumunu kolaylaştırmak ve kullanım ömrünü uzatarak, eklem sayısını azaltmak için çok geniş panellere sahiptir. Sadakatle dokusunu yeniden üreten Real Feel teknolojisiyle knot ve ahşap görünüm hissi ve tasarımları, sürekliliğinin tadını alan başka bir panel diğerine geçerken kesintiye uğramaz. Chevron Flooring Laminate, sizin ulaşılabilecek en iyi döşeme kalitesi ile.

GNS PARKE – http://www.paradorparke.com

İlan Detayları İçin Mobilya ve mobilya aksesuarları : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image