Kruvaze Perde ⎯ “BAY PERDECİM” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

Kruvaze Perde ⎯ “BAY PERDECİM” şirketinin eklediği ürün

Kruvaze Perde

Kruvaze perde mekanizma yardımı ile sağa sola açılan perdelerdi. Genel olarak Fransız Tüllerden, Markuzet Tüllerden ve Dantel Tüllerden imal edilirler.
  • Fiyat: 12 TL/m

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Kruvaze perde mekanizma yardımı ile sağa sola açılan perdelerdir. Kullanımı kolay olup hemen hemen her türlü ölçüye göre ayarlanabilmektedir. Genel olarak Fransız tüllerinden ve Dantel tüllerden imal edilirler. Kruvaze Perde de Renkli işlemeli Dantel tüller ve Fransız tüller de tercih edilebilir. Boncuk ve saçak kullanılabilir. Kruvaze Perdelerde tül seçimi yapılırken sert ve kalın olmayan tüllerin seçilmesi perdenin duruşunu ve dökümünü olumlu yönde etkilemektedir.Bay Perdecim Perde Sistemleri olarak Kruvaze perdelerde piyasada kullanılan mekanizmadan çok farklı özel bir mekanizma kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz bu mekanizmanın kurulumu basit olduğu gibi perdenin kullanımında mükemmel bir kolaylık da sağlamaktadır ve arızalanma riski hiç yoktur. Kruvaze perdelerle birlikte aksesuar olarak Japon fon yada normal pileli fon perdeler kullanmak görünüme daha bir güzellik vede estetik katacaktır. Kruvaze perdeler ile ilgili daha fazla bilgi almak için firmamızı arayınız..

Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.

http://www.bayperdecim.com/

İlan Detayları İçin Mobilya ve mobilya aksesuarları : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image