KOCAMUSTAFAPAŞADA, çapada. şehreminde.silivrikapıda.HER TÜRLÜ TADİLAT DEKORASYON İŞİ YAPAN PLAN PROJE ÜRETEN FİRMA DEKOSERDEN FİYAT ALIN ⎯ “DEKOSER.İNŞAAT ONARIM TADİLAT TİC” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

KOCAMUSTAFAPAŞADA, çapada. şehreminde.silivrikapıda.HER TÜRLÜ TADİLAT DEKORASYON İŞİ YAPAN PLAN PROJE ÜRETEN FİRMA DEKOSERDEN FİYAT ALIN ⎯ “DEKOSER.İNŞAAT ONARIM TADİLAT TİC” şirketinin eklediği ürün

KOCAMUSTAFAPAŞADA, çapada. şehreminde.silivrikapıda.HER TÜRLÜ TADİLAT DEKORASYON İŞİ YAPAN PLAN PROJE ÜRETEN FİRMA DEKOSERDEN FİYAT ALIN

bize ulaşın size yakışanı bütçenize göre planlayıp üretelim.uygun fiyat zamanında teslim garantili imalat temel anlayışımızdır.

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

TADİLAT ve DEKORASYONDA DOĞRU ADRESTESİNİZ

• Tadilat işleri ve dekorasyon uzmanlık, eğitim gerektirir. Biz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerinizi, istediğiniz doğrultuda vaatlerle değil gerçek kaliteyle işimizi sunuyoruz. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın..

• Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi veriyoruz. Deneyimli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.

• Eskiden ustalarla tek tek uğraşmak zorunda kalıyordunuz.Şimdi tek bir telefonla işinizin tüm yükünden kurtuluyorsunuz. Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badana sı olsun ister anahtar teslim tadilat işleri olsun hepsine talibiz.

• İşi nasıl fiyatlandırdığımızı, hangi malzemeyi nekadar kullandığımızı, malzeme seçimlerimizi birebir görebileceksiniz. Sadece işin karşılığında fiyat söyleyenlerden değiliz, neye nekadar para verdiğinizi görüyorsunuz. Bizim işimiz kalemle, hesapla…

• Komple iç tadilat işleri , Mağaza tadilatı , Ev tadilatı , Ofis tadilatı, Anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon , ev dekorasyonu , ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama , ses yalıtımı , Mutfak ve Banyo tasarımı , PVC doğrama , Çatı Yalıtımı , Kartonpiyer, Asma Tavan , Bölme duvar, Fayans seramik döşeme işleri , Sıhhi tesisat , Elektrik tesisatı , Doğalgaz tesisatı , iç cephe mantolama , dış cephe mantolama aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz. Tadilat işleri ni tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.

• Siz müşterilerimizin de tadilat işleri ve dekorasyon hakkında merak ettiklerinizi öğrenebilmeniz için sitemizde açıklayıcı bilgiler bulunmakta.

• Forumumuzda tadilat ve dekorasyon ile ilgili açıklayıcı bilgiler mevcuttur.

Tadilat işleri artık ANTALYA DEKORASYONLA bir yük değil.

EV TADİLATI ve APARTMAN TADİLATI

A dan Z ye evinizle ilgili tüm tadilat ve tesisat işleri için bizi arayabilirsiniz. Tadilat işleri , Sıhhi Tesisat , Elektrik tesisat , Doğalgaz tesisat , İç Dış Mantolama, Parke , Seramik işleri…
Apartman yöneticileri de irtibat telefonlarımızdan bizimle iletişime geçebilirler.Apartmanların tadilatilatıyla ilgili her iş için bizi arayabilirler. ANTALYA DEKORASYON la tadilat işleri sorun olmaktan çıkıyor.Ayrı ayrı ustalarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz, tadilat işlerinizi şirket güvencesiyle yapıyoruz.

ANAHTAR TESLİM TADİLAT
Binanızın anahtar teslim tadilat onarım işleri , mantolama , dış cephe sıva , iç cephe sıva , alçı sıva ve her türlü ince inşaat işlerinizi şirket güvencesiyle, kaliteli işçilik, hızlı hizmet, ve en uygun fiyatla yapıyoruz.
Siz anahtarı bırakın, gerisini biz yapalım.

OFİS TADİLATI

Ofisinizin veya Mağazanızın her türlü tadilat , dekorasyon , mobilya , dolap ve tesisat işlerini anahtar teslim yapıyoruz.
Bizi arıyorsunuz, ofisinizin tasarımını yapıyoruz, talep ettiğiniz ürünler doğrultusunda size en uygun teklifi sunuyoruz.

VİLLA TADİLATI
Villalarınız için tasarım ve dekorasyon önerileri sunuyoruz, kaliteli malzeme ve iyi işçilikle hayalinizdeki evi yaratıyoruz.Deneyimli personelimiz işin proje aşamasından anahtar teslimine kadar işin başında oluyor herşeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyor.

İlan Detayları İçin Mobilya ve mobilya aksesuarları : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image