İletişim

İletişim

Sitemiz hakkında olumlu, olumsuz veya isteklerinizi info @ arabulburada. com ‘a mail yoluyla bildirebilirsiniz… Sitemiz hiç bir ilan ve yayın sitelerinin resmi sitesi olmamakla beraber tüm içerikler tanıtım amaçlı ve siz değerli okurlarımızın bilgilendirilmesi için yayınlanmaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


iletişim
http://www.arabulburada.com/iletisimhttp://www.arabulburada.com/iletisimhttp://www.arabulburada.com/iletisim

5 Comments

 1. özlem şenel

  Merhaba
  Emlak ilanı nasıl verebiliriz?

 2. osman karamal

  http://www.arabulburada.com/icom-ic-m710-sifirdan-farksiz.html adresindeki ürün satıştan çekilmiştir ilanı kaldırısanız sevinirim saygılar osman karamal gsm 05374516643

 3. TAM FATURA ÖDEME SİSTEMLERİ Firmamız Bayilik başvurusu için stenizde reklam vermek istiyoruz,yardımlarınızı rica ederiz.

 4. Selin SARI

  Lingusta 2.el eğitim seti almak istiyorum nasıl alabilirim

 5. Yasemin Çin

  ALLAH/TANRI/YÜCE YARATICI GÜÇ; KUR’AN’da neler anlatıyor?
  Kur’an’ın gerçekleri hakkında!‏
  İslâm dininin ana/temel/TEK kaynağı Allah’ın son ilahi Kitabı KUR’AN, anlaşılmayı, anlamı sorgulanarak, düşünerek okunmayı beklemektedir. Arapça okutulma dayatma zulmü; anlaşılıp, yaşama uygulanabilir olmasında en büyük engeldir. Anlamadan okuyup üfürülecek, kehanetlerde bulunan ya da şifre çözmede kullanılacak bir Kitap asla değildir KUR’AN. “Kur’an’da, herşeyi bulamazsınız” diyenlere inat; Allah, pek çok ayetinde; “Kur’an’da hiçbir eksik bırakmadığını, herşeyi ayrıntıları ile ve örneklerle açıkladığını” söylemektedir. Şekilsellik, şekilsel ibadetler, kıl, kılık, kıyafet, değildir Kur’an’ın derdi! Kendi gibi yaratılmış kullara tapınmanın, onların önünde eğilip bükülmenin, okur-yazarlığı şüpheli din satıcılarına kulluk etmenin/onların boyunduruğu altına girmenin insan onurunu ayaklar altına aldığının, insan özgürlüğüne en büyük zararı verdiğinin uyarıları ile doludur.
  Kur’an’ın içinde VAR olan ALLAH, Söylemek istediklerini, okuyan kişinin samimiyetine, anlama kapasitesine göre, Allah’ın tek öğreticiliği ile; “din” adına, hadis/sünnet diyerek hikaye/rivayet anlatanlardan, sömürenlerden, kutsallaştırılmışlardan(?!) kurtarıp, özgürlüğünüze kavuşmanızı sağlar. Peygamberlerin ve kutsallaştırılmış kişilerin adı kullanılarak; her birinin tepesinde bir insanın bulunduğu mezhepler/dinler oluşturulmuş. Musa Peygamber-Yahudilik, İsa Peygamber-Hıristiyanlık, Buda-Budizm, Muhammed Peygamber-Sünnilik, Ali-Alevilik, daha sonra alt kollarda da, pek çok kişinin temsil ettiği tarikatlar, cemaatler, dergâhlar. KUR’AN(Âli-İmran,105)Mezhep,tarikat-cemaat ayrımına acı azap uyarısında bulunur! Kitap tek, Allah tek?!
  Peygamberimiz, Allah’a ulaşmada şirk aracı yapılmaktadır. Peygamberimiz sadece Allah’a ve Kur’an’a hizmet etti.
  Din sadece Allah’ındır. Allah’tan başkasına mı saygı göstereceksiniz? (Nahl,52) Ayet alıntıları-Mustafa Sağ-Evrensel Çağrı Kur’an meali
  “Din”, tüm hikaye / rivayet / hadis / sünnet anlatıcılardan kurtarılıp; Allah’a ve Kur’an’a teslim edilmelidir! Kur’an, mezarlıkta, ölülere okunan Kitap olmaktan kurtarılmalıdır!!!
  “Din”in çıkar için kullanılması, Tanrı’nın mı, bizim mi sorunumuz ve bu sorunu Tanrı mı, biz mi çözeceğiz?!‏ Yasemin Çin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image