Full makam takımı ⎯ “ikinci el ofis büro alanlar 0543 768 45 00” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

Full makam takımı ⎯ “ikinci el ofis büro alanlar 0543 768 45 00” şirketinin eklediği ürün

Full makam takımı

ürünlerimz kesinlike temsili foto kullanmayız arkadaşlar bire bir yerinde kendi fotoları atılır.ikinci el ofis 05437684500

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

merhaba arkadaşlar malum İstanbul gelişmekte olan bir ilçemiz bir çok insan gibi sizde bir ticarethane kurmak istiryorsunuz. emlak ofisi,magaza giyim Züccaciye ve marketleri bakımından çok çeşit,e sahip bir ilimizdir.sizde Bilirsinizki mağazalara ve bu gibi işletmelere ofis takımı,banko,sekreterya,çalışma masası,sandalye,ofis koltuk takımı yada ihtiyaca göre değişen ofis muhakkak gerekir.ofis sektörü yüksek mevla lara hatta faiş fiaat lara karşımıza çıkan bir sektördür.bizde zaten var olan ikinci el sektörüne Ümraniye ofis olarak bir sektör daha neden olmasın dedik. ve tahmin edebileceğiniz gibi hızla yayılan bi sektör haline geldi.ve artık ofis kurmak ve kapatmak kolay bi haal aldı.
ofis mobilyamı nasıl satarım.ofis mobil yalarımı nasıl satarım yada ikinci el ofis alanlar.ikinci el ofisci,yada ofisci,ofisim.gibi sorular yerine bize 0543 7684500 gsm yoluyla aramanız
siz müşterilerimize ofisleriniz hakkında yardımcı olmamız varsa watsap yoluyla satmak istediğiniz ürünlerinizin resimlerini atarak hemen fiat alabilirsiniz.
sizden gelen sorular arsında ofislerimi nasıl satarım kimi bulabilirim ikinci el ofisci varmı gibi ofis mobilyasi alanlar ikinci el ofisci nerden bulurum sorularına cevap vermek için hizmet vermekteyiz.
öncelikle işe en hızlı müdahale hedefimizdir. Yarın gelip bakarız bugün müsait değilim trafik var gibi sorunlar yaşanmasın diye müşterilerimiz bize 0543 768 4500 irtibat yada
http://www.ikincielofis.com/ sayfasından irtibat kurarak bilgi verebilirler hatta satmak istediği ofis mobilyası, Çağrı merkezi,ofis koltuk takımı,çalışma masası.mini buzdolabı,lcd.let,lg,bekleme sandalyeleri,Kitaplıklar,Çalışma sandalyeleri ofis masaları,karşılama bankoları ve daha bir çok ürünlerin resimlerini bize Whatsapp yoluyla atarak hemen fiyatlandırma yaparız böylece zamandan ve sizin işinizden alıkoyma yaşanmayacaktır.ayrıca ihtiyaca göre Namık kemal mahallesi köşk sokak numara 5 \ A. Ümraniye adresindeki mağazamıza gelerek her türlü ihtiyacınıza cevap verecek ürünlerle sizleri ağırlamaktan zevk duyarız.yada bizi 0543 768 45 00 numaralı gsm den arayarak konum isteyebilirsiniz.
Anadolu yakasının kartal,Maltepe,Sancaktepe,Çekmeköy,Sarıgazi,Tepeüstü Madenler,Sultanbeyli,Dudullu,Yenidoğan,Atakent,Çengelköy,Üsküdar,Göztepe Bostancı,Pendik,Tuzla,İçmeler ve daha pek çok semtimize alım için araç çıkartabiliyoruz. 

İlan Detayları İçin Mobilya ve mobilya aksesuarları : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image