Falquon Blue Line Wood Laminat Parke D3688 ⎯ “Tasarım Parke” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

Falquon Blue Line Wood Laminat Parke D3688 ⎯ “Tasarım Parke” şirketinin eklediği ürün

Falquon Blue Line Wood Laminat Parke D3688

Highgloss Blue Line Wood D3688 Laminat Parke 1376 x 193 x 8 mm 4V oluklu AC4/32 Pak: 8 adet/ 2.125m2 Paket Ağırlığı:15.63Kg
  • Fiyat: 115 TL/m²

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

FALQUON HIGHGLOSS TASARIM LAMINAT PARKE D3688 Malt Oak

Özel Yüzeyler dizisi "Mavi Hat Wood" dan, biz bir tasarım laminat parke oluşturduk.Laminat parke kontrast ve derinlik verir özel bir parlak yüzeyi, Ahşap Tasarım.Parlak ahşap tasarım tasarım laminat parke uygulama örneği alanları
oturma odası için ahşap tasarımı Parlak Tasarım laminat parke ticari olarak kullanılan topraklar orta stres ahşap tasarım tasarım laminat parke ev ve odlar,ofisler için ahşap tasarım tasarım laminat parke.

D3688 Malt Oak
Blue Line Ağaç – Blue Line Wood – painted line – boyalı derz
Hochglanz – Parlak Parke – Highgloss
1376 x 193 x 8 mm 4V oluklu

Saf, çekici ya da vintage –. Önemli tek stil, tasarım ve yaratıcılık vardır seçkin bir zemin tasarımı bir odanın önemli bir parçasıdır mobilya ve aksesuarları yanı sıra, bu özel bir ortam oluşturabileceğiniz

Esneklik, hassasiyet ve zarafet size zemin kaplamaları daha sofistike bir seçki sunuyor, aynı zamanda Parlak Parke ÖZEL YÜZEYLER parlak floorings.Our ürünlerin özellikleri vardır.
Parlak Laminat Parke ÖZEL SURFACE Sexclusively yüksek yoğunluklu, şişme azaltılması, hassas zımparalanmış ağaç elyaf tahta kullanan için de temel katman malzeme seçimi ile başlar.
Arka tarafta özel kağıt yapılmış bir istikrar tabakası gerilme simetrisini garanti ve neme karşı korur.
çeşitli tasarımlar ve bireysel arıtma asil dekorlar geniş bir yelpazede High Gloss Parke ÖZEL SURFACES collection karakterize.
Tüm dekorlar özel böylece herhangi bir odaya ek bir derinlik kredi, parlak etkisi ile uyumlu hale getirmek için seçilir.
Ürünümüzün üstün teknik özelliği yüksek parlaklık verir çok katmanlı kaplama, her türlü mekanik ve kimyasal etkilere karşı yaşam süresi ve yüksek direnç uzun yüzeyler olduğunu.
Yenilikçi E lectron- B eam- C uring teknolojisi (EBC) çözücüler ve fotoğraf başlatanlar olmadan yüzeyleri sertleştirmek için bize izin verir.
Tüm vernikler sadece elektron ışınları kullanılarak tedavi edilir.
Ek bir kaşe modern ve tutkal-az yüzer enstalasyon.

GNS PARKE – http://www.paradorparke.com

İlan Detayları İçin Mobilya ve mobilya aksesuarları : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image