Dräger FPS® 7000 TAM YÜZ MASKE 05336642759 ⎯ “MERSİN SGS İLAÇ- İLAÇLAMA – HAŞERE MARKET” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

Dräger FPS® 7000 TAM YÜZ MASKE 05336642759 ⎯ “MERSİN SGS İLAÇ- İLAÇLAMA – HAŞERE MARKET” şirketinin eklediği ürün

Dräger FPS® 7000 TAM YÜZ MASKE 05336642759

Dräger FPS® 7000 TAM YÜZ MASKE 05336642759
  • Fiyat: 0,01 €

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Dräger FPS® 7000 tam yüz maskesi serisi, güvenlik ve kullanıcı konforu anlamında yeni standartlar belirliyor. Geliştirilmiş ergonomisi ve çeşitli boyutlarda bulunması sayesinde geniş, optimize bir görüş alanı ve son derece konforlu, sağlam bir oturma sunar.

İletişim Bilgileri
Yetkili Kişi: Ziraat Mühendisi Cihan GÜMÜŞ
Telefon numarası: +90 (324) 237-81-13
+90 (533) 664-27-59, Ziraat Müh. Cihan GÜMÜŞ

Görüş alanı ve maske gövdesi
Yeni Dräger FPS 7000 tam yüz maskesi zor durumlarda bile olağanüstü geniş bir görüş alanı sunan büyük deforme olmayan polikarbonat bir vizöre sahiptir. İncelikle tasarlanmış hava sirkülasyonu sayesinde vizör buğulanmaz ve farklı tipteki kaplamalarla mevcuttur. Hipoalerjenik Silikon veya EPDM’den imal edilen maske gövdesi, son derece konforlu bir oturma sağlar.

Oturma
Dräger FPS 7000 tam yüz maskesinde olağanüstü bir kafa ve yüz oturması vardır. Ergonomik baş bandı ve çift sızdırmazlık hattı, tüm yüz şekillerine ve hatlarına sağlam ve konforlu bir oturma sağlar. Dräger FPS 7000’in baş bandı aynı zamanda maskenin kolay ve hızlı bir şekilde takılıp çıkarılmasını da sağlar.

Maske-Kask kombinasyonu
Maske-kask kombinasyonunu kullanan kişiler için yeni geliştirilen adaptör, yepyeni seviyede bir güvenlik sunar. Örneğin Dräger HPS 7000 yeni tam yüz maskesiyle birleştirildiğinde yeni geliştirilen patentli Dräger Q-fix bağlantısı, sabitleme elemanının yanlışlıkla açılmasını engeller.

Modülerlik
Doğal olarak Dräger, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel dikkat gösterir. Tam yüz maskesi Dräger FPS 7000 sadece daha güvenli ve konforlu olmakla kalmaz, aynı zamanda önceki modellerden daha esnek seçeneklere sahiptir. Dräger ayrıca özgün gereksinimlere yönelik farklı malzemeler ve bedenler de sunar.

Entegre Aksesuarlar
Yeni geliştirilen Dräger FPS-COM-PLUS iletişim sistemi, maskenin tasarımına ve ergonomisine mükemmel bir şekilde uyar. Ürün, ihtiyaçlara bağlı olarak farklı modüllerle birlikte seçilebilir ve her türlü iletişim ihtiyacı için optimum seviyede çözüm sunar. İster bir radyo, ister bir ses yükselticisi, ister bir LED’li gösterge kullanın, her şey doğrudan maskeyle entegre edilebilir ve kolayca kullanılabilir.

Sistem entegrasyonu
Ürün, farklı bağlantılara ve takma sistemlerine (kayışlar ve kask adaptörleri gibi) sahip bir maske seçme imkanı sağlamakla birlikte kask, maske ve solunum tertibatından oluşan sistemlere (sıkıştırılmış hava solunum cihazları, kapalı devre solunum cihazları ya da filtreleri) mükemmel bir şekilde uyar.

Bakım
​Özel aksesuarlar ve tüm maske parçalarının kolay bakım imkanı, Dräger FPS 7000’i sadece ekonomik ve kolay servis yapılabilir kılmakla kalmaz, aynı zamanda kullanım açısından esnek ve çok yönlü olmasını sağlar.

ADANA , ADIYAMAN , AFYON , AĞRI , AMASYA , ANKARA , ANTALYA , ARTVİN , AYDIN , BALIKESİR ,BİLECİK , BİNGÖL , BİTLİS , BOLU , BURDUR , BURSA , ÇANAKKALE , ÇANKIRI , ÇORUM , DENİZLİ , DİYARBAKIR , ELAZIĞ , EDİRNE , ERZİNCAN , ERZURUM , ESKİŞEHİR , GAZİANTEP , GİRESUN , GÜMÜŞHANE , HAKKARİ , HATAY , ISPARTA , İÇEL , İSTANBUL , İZMİR , KARS , KASTAMONU , KAYSERİ , KIRKLARELİ , KIRŞEHİR , KOCAELİ , KONYA , KÜTAHTYA , MALATYA , MANİSA , MARAŞ , MARDİN , MERSİN , MUĞLA , MUŞ , NEVŞEHİR , NİĞDE , ORDU , RİZE , SAKARYA , SAMSUN , SİİRT , SİNOP , SİVAS , TEKİRDAĞ , TOKAT , TRABZON , TUNCELİ , ŞANLIURFA , UŞAK , VAN , YOZGAT , ZONGULDAK , AKSARAY , BAYBURT , KARAMAN , KIRIKKALE , BATMAN , ŞIRNAK , BARTIN , ARDAHAN , IĞDIR , YALOVA , KARABÜK , KİLİS , OSMANİYE , DÜZCE İLLERİNDE BU İLACI ALMAK İSTERSENİZ BİZİ ARAYIP SİPARİŞ VERMENİZ YETERLİ ,

İlan Detayları İçin Güvenlik ve koruma : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image