Dolunay Dekoratif Ahşap Berjer ⎯ “Koçak Mobilya Koltuk” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

Dolunay Dekoratif Ahşap Berjer ⎯ “Koçak Mobilya Koltuk” şirketinin eklediği ürün

Dolunay Dekoratif Ahşap Berjer

Dolunay berjer şık ve bir o kadar da gösterişli, evinizin her köşesine çok yakışacak…
  • Fiyat: 950 TL

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

DOLUNAY DEKORATİF KAPİTONELİ MODERN AHŞAP BERJER

Ürünümüz tamamen kumaş uygulamalı bir ürün olup, estetik tekli koltuğu ilede dikkat çekmektedir, ayrıca şık ve dekoratif tasarımı, fonksiyonellik ile bütünleştirilen ürünümüzde kullanılan farklı kumaş seçenekleri ile hem ürüne şıklık katmış hem de tüketicilerimize zevklerine göre kullanım imkanı sunmuştur, ayrıca kullanılan dolgu malzemeleri ile konforlu bir oturum sağlanmıştır, ayrıca ürünümüzün ayakları yerden yüksek olacak şekilde tasarlanmış olup, hem trend bir uygulama olması hem de temizlik noktasında kolaylık sunması açısından önemli bir detaydır.

Ürünümüzün yumuşak tuşesi (kauçuk) ile ve oldukça beğenilen A kalite ithal ve yerli kumaşlarımız ve aksesuar kumaşlarımızla da kombin edilerek şık ve görselliği zengin bir ürün ortaya çıkmaktadır.


Ürünümüzün dikkat çekici bazı özelliklerini de şöyle sıralayabiliriz,

Standart, ürünümüz, bir (1) adet yataksız (sabit) tekli koltuktan (berjer) oluşmaktadır, ayrıca isteğe bağlı olarak ta herhangi bir parça eklenebilir,

Tasarım, özellikle ince ve ahşap detaylı kol yapısına sahip tasarımı ile ürün farklı ve şık bir görünüme sahiptir,

Temiz, yerden (16 cm) yüksek ahşap (gürgen) ayakları sayesinde alt temizliğini kolay bir şekilde yapma imkanı sunmaktadır,

Konforlu, kullanılan 32 ve 35 danste yoğunlukta soft (yumuşak) yada sert sünger ve diğer dolgu malzemeleri ile konforlu ve rahat bir oturum sağlanmıştır,

Sağlam, ürünümüz tamamen ahşap (gürgen) konstrüksiyön (iskelet) olarak üretilmektedir,

Trend, ürünümüz üzerine kadife, saten ve şönil serisi haricinde isteğe bağlı olarak her renk ve dokuda kumaş uygulanabilmekte ayıca ahşap detaylı kısımlarında da (kol, baza, ayak, taç) istenilen renk değişiklikleri altın ve gümüş varak seçenekleri uygulanabilmektedir.

Standart Garanti (2) Yıl

(Ürünlerimiz tescilli olup, kopyalanması yasal suçtur.)


ÜRÜN TESLİMATI ve KURULUMU MONTAJ EKİBİMİZ TARAFINDAN ANKARA (MERKEZ BÖLGELER) İÇERİSİNE ÜCRETSİZ OLARAK YAPILMAKTADIR. YURT İÇİ ve YURT DIŞI SEVKİYATLARDA KARGO BEDELİ FARKI EKSTRA OLARAK TÜKETİCİYE YANSITILMAKTADIR.

(Ücretsiz kargo online, perakende ve liste satış fiyatı üzerinden satılan belirli ürünlerde geçerli olup, toptan ve iskonto indirimli ürünlerde geçersizdir)

(Ankara içi merkez bölgelere teslimat ve kurulumda kargo bedeli tutarı alınmamaktadır)

WEB SAYFAMIZDAKİ ÜRÜN GÖRSELLERİ ÜZERİNDEKİ AKSESUARLAR, RENKLER ve ÖZELLİKLERİNDE MAĞAZAMIZDAKİ TEŞHİRDE BULUNAN ÜRÜNLER İLE DEĞİŞİKLİKLER GÖSTEREBİLİR.


(Bilginize, online olarak yapmış olduğunuz alışverişlerde de ‘’Teslimat ve Ödeme Şartları’‘ kısımındaki hususları okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız)

Ürünlerinizi uzun süre sorunsuz kullanmak ve garanti kapsamı dışın da kalmaması için dikkat edilmesi gereken hususlara ve ürünümüzün ölçülerine alt tarafta yer alan ‘’Ürün/Hizmet Spesifikasyonları’‘ kısımındaki ’‘urun kullanma klavuzu ve ürün parça ölçüleri’‘ adlı PDF dosyalarını bilgisayarınıza indirerek ulaşabilirsiniz.

Daha fazla detaylı bilgi, soru ve görüşleriniz için 7/24 çağrı merkezimizden ve iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ayrıca WhatsApp ve kocakmobilyakoltuk@gmail.com adresimizden bizlere her türlü soru, istek ve önerilerinizi yazabilirsiniz

(KOÇAK MOBİLYA KOLTUK ürünlerle ilgili bildirmeksizin model, isim, ölçü ve fiyat değiştirme hakkına sahiptir.)

İlan Detayları İçin Mobilya ve mobilya aksesuarları : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image