Baymak Bayilik ve Baymak Bayilik Bilgileri

Sahibinden İlanlar

Baymak Bayilik ve Baymak Bayilik Bilgileri

Baymak Bayilik

Baymak Bayilik Hakkında Açıklama : 47 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan ve 2013 yılı itibarıyla %100 BDR Thermea Grubu şirketi haline gelen Baymak, Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde kurulu iki üretim tesisi ile faaliyet gösteriyor. Türkiye genelinde 800 çalışanın yanı sıra 800’e yakın münhasır bayisi, 2500’e yakın satış noktası ve 290’ın üzerinde yetkili bulunan ve ileri teknoloji ile üretim yapan Baymak, 2013 yılı itibarıyla %100 BDR Thermea Grubu şirketi haline geldi. BDR Thermea Grubu, Baxi (İngiltere)-De Dietrich (Fransa) ve Remeha (Hollanda) şirketlerinden oluşan, Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda’da bulunan üretim tesisleri ile 1.7 milyar euro’ya ulaşan ciroya ve 6.000 çalışana sahip, ısıtma sektöründe Avrupa’nın 3. dev grubu olarak 70 ülkede aktif ticaret yapan öncü bir Hollanda firmasıdır. Baymak Bayilik ve Baymak Bayilik Bilgileri

baymak-bayilik-ve-baymak-bayilik-bilgileri

Baymak Bayilik ve Baymak Bayilik Bilgileri

6 yıllık geçmişi ile batılı firma kültürüne sahip, kurumsallaşmış, müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji ile üretim yapan BAYMAK/BDR THERMEA, Tepeören’ de 60.000 m2 toplam alana sahip iki üretim tesisi, 600’ün üzerinde çalışanı ve Türkiye genelinde 1200’ü münhasır bayii, 2100’ü aşkın satış noktası ve 250 nin üzerinde yetkili servis ile Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biri olmayı sürdürüyor.

BAYMAK, 2002 yılında %50’si Baymak Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat AKDOĞAN’ a ait olacak şekilde İngiliz Baxi Group ile ortak olmuştur. 2009 yılında ise Baxi Group’ un, Hollanda menşeli ‘De Dietrich – Remeha’ ile birleşmesi sonucunda ortaya çıkan BDR THERMEA, %50 BAYMAK A.Ş. hisselerinin yeni sahibi olmuştur. BDR THERMEA, Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda’ da bulunan üretim tesisleri ile 3 milyar Dolar’ı aşan ciroya ve 7.000’e yakın çalışana sahip, ısıtma sektöründe Avrupa’nın III. büyük grubudur.

Firma ismi: Baymak Makina Sanayi Ticaret A.Ş.
Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: İlgili telefon ve maillerden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Bayi – Franchise Şube Sayısı: 800
Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama

Genç yaş ortalamasına sahip donanımlı kadrosuyla, Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmayı misyon edinmiş BAYMAK, hizmet verdiği ısıtma soğutma sektöründe BDR THERMEA’nın teknolojik gücünü de arkasına alarak, rekabetçi, kurumsallaşmış, yatırım gücü olan, değişimlere hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket haline gelmiştir.

1967 yılında Alman Körting lisansı ile brülör imalatı gerçekleştiren fabrika daha sonra sırasıyla termosifon, hidrofor ve kat kaloriferi üretimi yapmıştır. Şimdi ise Baymak’ın ürün yelpazesindeki ürünler: Kombi, yoğuşmalı kombi ve duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, kat kaloriferi, termosifon, termoboyler, sıvı, gaz ve motorin yakıtlı brülörler, merkezi sistem kazanlar, katı yakıtlı kazanlar, hidroforlar, doğalgaz sobası, panel radyatörler, ısı pay ölçerler, güneş enerjisi sistemleri, güneş pilleri, boylerler, genleşme tankı, klima, vana, aspiratör, pompa, ani su Isıtıcıları ve havlu radyatörlerdir.

Baymak A.Ş. Türkiye’de; BAYMAK/ BDR THERMEA çatısı altında Baymak, Brötje, Falke, Dolcevita ve Lambert markaları ile bayi yapısını oluşturmaktadır. BAYMAK/BDR THERMEA Türkiye’ de, 801 Baymak, 265 Brötje, 117 Falke ve 81 Lambert bayisi ile faaliyet göstermektedir. Baymak; benimsemiş olduğu sosyal sorumluluk anlayışı ile şirket merkezinde ve Türkiye’nin çeşitli illerinde yaptığı eğitim ve tanıtım toplantılarıyla kendi ürün gamını tanıtmanın yanı sıra doğru iş modellerinin de tanıtımını yapmaktadır.

Alanlarında uzman, genç, dinamik ve eğitimli kadrosuyla gücünü artıran Baymak, yurdumuzda eksikliği oldukça hissedilen vasıfsız işgücünü eğitip kalifiye hale getirerek bu konuda diğer kuruluşlara önderlik etmektedir. 2010 yılında Avrupa’nın en büyük çelik kazan üreticilerinden biri olan Baymak, açmış olduğu Kaynak Eğitim Merkezi ile ihtiyaç duyulan kaynakçı talebine de en doğru çözümü üretmiştir.

BAYMAK gerçek rekabet anlayışını, ürün ve teknolojiden çok “iş yapma modelleri” nde görmektedir. Üretimde, dağıtımda, satış sonrası hizmette ve genel yönetim alanında yepyeni reformlara imza atan BAYMAK, Türkiye’deki standartları yükseltmekle kalmayıp son yıllarda ihracata da ağırlık vermiştir. BAYMAK, başta Almanya, Fransa, Danimarka olmak üzere Yeni Zelanda’dan Azerbaycan’a kadar 50’ nin üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.

Baymak Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Akdoğan’ın önderliğinde hedeflerini gerçekleştiren ve her yıl hedeflerini arttırarak yoluna devam eden Baymak, ihracatını ve cirosunu katlayarak Avrupa Isıtma Sektöründe lider firmalar arasında yer alacaktır. Önümüzdeki yıllarda hem yurt içi hem de yurtdışı satışlarının hızla artacağını öngören, BDR THERMEA’nın üretim merkezi olmanın getireceği kapasite ihtiyacını önceden planlayan BAYMAK, mevcut üretim tesislerinin hemen yanında 30.000 m2’lik ikinci entegre üretim tesisini 2008’in ilk yarısında devreye alınmıştır ve 2010 yılında Avrupa’nın en büyük kazan üreticilerinden biri olmuştur.

Ayrıca, yıllık 200.000 adetlik kapasiteye sahip kombi montaj hattı yatırımı da devreye alınmış olup 2008 yılının ikinci yarısından itibaren kombi üretimine başlanmıştır. Baymak bu tesisin devreye girmesiyle birlikte, artan üretim talebini karşılayacak kapasiteye sahip olmuş ve BDR THERMEA’nın; tüm kat kaloriferi, merkezi sistem kazan, emayeli sıcak su tankı ve güneş kollektörü ihtiyacını karşılayan üretim merkezi konumunu almıştır.

Baymak Bayilik İletişim Bilgileri

Franchise Bayi Yetkilisi: Erol Alkan
Telefon 1: 02165816603
Telefon 2: 02165816630
Email: merkez4@baymak.com.tr
Web sitesi: www.baymak.com.tr
Adres Bilgileri: Orhanlı Beldesi, Orta Mahalle Akdeniz sokak No:8 34959 Tuzla/İstanbul

İlan Detayları İçin BayilikListesi.Com

10 Comments

 1. Hasan

  Konya merkez ve civarlari icin bayilik ve servisliginizi istiyorum Ozkon_klima@hotmail.com Hasan Garip

 2. Fatih yaman

  Manisa alaşehir de servisiniz olmak istiyorum.bilgilerinize arz ederim.gsm:05358276604.

 3. İhsan ÖZMEN

  Mrb; Mersin Silifke İlçesinde Bosch Beyaz Eşya ve Daikin Klima bayiliği yapmaktayım. (10 Yıl) Baymak ısıtma soğutma ve Klima sistemleri ile ilgili detaylı görüşmek ve teminat karşılığı bayilik almak istiyorum. Ayrıca güneş enerjisi üretim işi ile de ilgileniyorum. Teknik ekibim ve showroom/atölye yerim var.

  İhsan ÖZMEN (1980) — 0543 871 29 10—Silifke (ÖZMENLER Dtm.Ltd.Şti.)
  İyi Günler.

 4. İlhan Engin YILDIZ.

  Ankara’da önde gelen bir mühendislik firmasıyız… mekanik tesisat ana alanımızdır. yanı sıra bayilik almak istiyoruz…

  http://www.devirdaim.com sitemizden bizi tanıyabilirsiniz. Ankara Çankaya Balgat adresin deyiz. ilgili kişi ilhan engin yıldız ( makine mühendisi )

 5. nedim yalcin

  Bende bayilik almak istiyorum hakları semdinli ilcesinden nedim yalçin 05422243951

 6. Nural

  İstanbul tuzlada klima servislik almak istiyorum. Konu hakkında bilgi verirseniz memnun olurum. Teşekkürler
  iyi çalışmalar. .. nural1981acar@gmail.com

 7. Hüseyin

  Hatay payasta baymak bayiliği almak istiyorum 6 yıldır dogalgaz da çalışıyorum belgem var saygılar. Tel:05417613100

 8. Hüseyin

  Hatay payasta baymak bayiliği almak istiyorum 6yildir dogalgaz ustasiyim belgem var saygılar. hsyneser89@hotmail.com

 9. şerif savaş

  ankara keçiören bursa caddesi üzerinde feyza sokakta bayilik almak istiyorum 0532 547 52 26

 10. Murat YILDIZ

  Tokat Merkez de Bayilik Almak İstiyorum Bilgilendirirseniz Sevinirim 0533 683 08 33

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image