Antik Kestane Ahsap Laminat Parke ⎯ “Tasarım Parke” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

Antik Kestane Ahsap Laminat Parke ⎯ “Tasarım Parke” şirketinin eklediği ürün

Antik Kestane Ahsap Laminat Parke

Antik Kestane Ahsap Laminat Parke 9.5mmx190mmx1200mm – 4V Derzli – AC4/32 – Antik Yüzey – 1Pk:1.638m2
  • Fiyat: 84 TL/m²

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Zamanın izleri değerli ve güzel olduğundan, vintage tarzı eğilimi ile aynı çizgide olacak değil, aynı zamanda evinize özel bir atmosfer verecektir.Antik Country zemin eski ve yeni heyecan verici bir karışımı mükemmel bir temeldir. Elle heykel gibi görünen yüzeyi düzleme sağlam, basit zarafet verir. Mükemmel bir kombinasyon eski ve yeni make değil – ama birlikte çok karışık genişlikleri döşenebilir "Antik Vintage Classic" ve "Vintage Genis – Uzun" zeminler yapmak; Eğer gerçekten bireysel alanı oluşturmak için izin.

Zamanın izleri değerli ve güzel olduğundan, vintage tarzı eğilimi ile aynı çizgide olacak değil, aynı zamanda evinize özel bir atmosfer verecektir. Vintage Antik zemin eski ve yeni heyecan verici bir karışımı mükemmel bir temeldir. Elle heykel gibi görünen yüzeyi düzleme sağlam, basit zarafet verir. Mükemmel bir kombinasyon eski ve yeni make değil – ama birlikte çok karışık genişlikleri döşenebilir "Vintage Classic" ve "Vintage Dar" zeminler yapmak; Eğer gerçekten bireysel alanı oluşturmak için izin.

Zamanın izleri değerli ve güzel olduğundan, vintage tarzı eğilimi ile aynı çizgide olacak değil, aynı zamanda evinize özel bir atmosfer verecektir. Vintage Rustik zemin eski ve yeni heyecan verici bir karışımı mükemmel bir temeldir. Elle heykel gibi görünen yüzeyi düzleme sağlam, basit zarafet verir. Mükemmel bir kombinasyon eski ve yeni make değil – ama birlikte çok karışık genişlikleri döşenebilir "Country Classic" ve "Vintage Uzun" zeminler yapmak; Eğer gerçekten bireysel alanı oluşturmak için izin.

Zamanın izleri değerli ve güzel olduğundan, vintage tarzı eğilimi ile aynı çizgide olacak değil, aynı zamanda evinize özel bir atmosfer verecektir.Vintage tasarım zemin eski ve yeni heyecan verici bir karışımı mükemmel bir temeldir. Elle heykel gibi görünen yüzeyi düzleme sağlam, basit zarafet verir. Mükemmel bir kombinasyon eski ve yeni make değil – ama birlikte çok karışık genişlikleri döşenebilir "Antik Classic" ve "Vintage Dar" zeminler yapmak; Eğer gerçekten bireysel alanı oluşturmak için izin.

GNS PARKE – http://www.paradorparke.com

İlan Detayları İçin Mobilya ve mobilya aksesuarları : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image