2.El Arex Xp-17 Pro ⎯ “gümüş dedektör” şirketinin eklediği ürün

Sahibinden İlanlar

2.El Arex Xp-17 Pro ⎯ “gümüş dedektör” şirketinin eklediği ürün

2.El Arex Xp-17 Pro

dedektör
  • Fiyat: 1.950 TL

Ürün ile ilgili detaylı bilgi

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.
RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.
HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEGERLENDİRİLİR.
ÜRETİCİ FİRMA VERİLERİNE GÖRE
SATILIK DEDEKTÖR AREX 17pro Bütün dünya’ya ingilizce,arapça,farsça ve türkçe sunulan AREX XP 17 PRO serisinin LCD ekranli ve görüntülü en gelismis pratik kolay kullanimi net ayrim özelligi hertürlü
Ekranlı Dedektör Arex xp 17 pro arazi sartlarinda özellikle kayalik madenli ve kumsal alanlarda derin arama basligi sayesinde 4 metre net 7.mt derinlikten algilama ve tesbit yapabilme özelligine sahiptir.
SATILIK DEDEKTÖR AREX 17 ile genel arama modunda bulunan metal yada yer altindaki tünel girisleri mahsen.oda. kuyu gibi görünürlügü kaybolmus yerleri grefikler cizerek merkezini bulmanizi saglamaktadir. TEK TUŞLA ayrim moduna geçerek bulunan objenin ne oldugunu cihazin ekraninda yazi grefik ve farli ses ile bizlere ekraninda göstermektedir.
EKRANLI DEDEKTÖR AREX XP17 PRO tek para aramalarinda 26*30 küçük arama basligiyla tek paralari iskalamadan 70 cm gibi derinlerden sizlere bulabilme imkani saglar.

dedektör fiyatları-arex 17
EKRANLI DEDEKTÖR AREX XP 17 PRO LCD EKRANLI MODELIN EMSALLERİNDEN FARKLI ÖZELLİKLERİ
EKRANLI DEDEKTÖR AREX XP 17 PRO ekranli dedektörler serisinden birini isterseniz gelmeden kredi kartina 12 taksitle alabilirsiniz ofisimizdeki büyük magazadaki deneme stantlarimizda isterseniz arazideki deneme ve eyitim yerinde cihazin özelliklerini müsteri temsilcileriyle beraber deneyebilir test edebilirsiniz.

dedektör fiyatları-arex 171) SATILIK DEDEKTÖR AREX 17 nin kullanimi tasimasi üstün ayrim özelligi sayesinde daha net sonuca ulasabilir.arazide kullanirken sizleri yormaz çok kisa zamanda genis,çalilik,taslik alanlari istediginiz gibi arastirabilirsiniz.arex 17 ekranli dedektörler serisinden istediginizi kiralayarak alabilirsiniz.
GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR AREX 17 DERİNLİK HESAPLAMA ÖZELİGİ

dedektör fiyatları-arex 172) Görüntülü Dedektör Arex 17 nin derin arama basligi sayesinde pulse dedektörlerden daha çok derinlere sinyal gönderebilme özelligi sayesinde bosluk,oda,tünel ve metal objeleri daha derinden algilama özelligine sahiptir. isterseniz tek para gibi küçük objeleri daha net bulabilmeniz için 26×30 çapinda küçük baslik yapilmaktadir.
GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR AREX 17 KIYMETLİ AYRIMI ÖZELLİGİ

dedektör fiyatları-arex 173) SATILIK DEDEKTÖR AREX 17nin toprak altindaki metalleri tek tusa bastiginizda ALTIN yazarak grafik ve sesli bir sekilde ekraninda görebilirsiniz ayni zamanda sol taraftaki barlar sayesinde tam merkezini bulabilmenizi saglamaktadir altin dedektörleri serisinin önemli farktörlerinden biri kullanimi kolay ve pratik olmasidir.

GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR AREX 17 BOŞLUK BULMA ÖZELLİGİ

dedektör fiyatları-arex 174) Görüntülü Dedektör Arex 17 nin ayrim modunda gümüs,bronz,tunç,bakir gibi degerli metalleri farkli ses tonunda KIYMETLI diye yaziyla yazarak grafik ve bar ikonlariyla net sekilde anliyabilir ve tam merkezini bulabilirsiniz ayni zamanda derinlik bölümündeki ölçüleri girdiginizde arex 17 sizlere otamatik olarak derinligini ekraninda görebilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ DEDEKTÖR AREX17 DEYERSİZLERİ NET ELEME ÖZELLİGİ

5) Ekranlı Dedektör Arex 17 nin yine en büyük özelliklerinden biri genel aramada buldugunuz metali cihazin ekraninda grefikler cizerek net anlamamizi saglamaktadir ayrim modunda ise demir,çivi,teneke parçalari gibi degersiz metalleri yaziylada degersiz diye yazabilmesi ve bunlarin tamamini cihazin ekraninda görebilirsiniz.
6) Görüntülü Dedektör Arex 17 nin toprak yada kayanin içindeki tesbit yaptigi objelerin bize ne kadar derinde oldugunu otomatik olarak cihazin ekraninda hesaplama özelligine sahiptir.böylece tesbit yaptigimiz objenin ne kadar derinde oldugunu tahmini olarak bizlere ögrenme imkani saglamaktadir.
7) Ekranlı Dedektör Arex 17 nin gece aramalari için isik ayari sesli aramalar için ses ayari isterseniz sesi kulakliga alabilirsiz yazilarlada bulunan
SATILIK DEDEKTÖR AREX 17 objeleri tanimlama özelligi yedek bataryasiyla birlikte 20 saatin üstünde kullanim imkani saglamaktadir hertürlü darbelere karsi özel korumali sik bavul çantasi ve hediye seçenekleri sayesinde emsallerinden her zaman daha çok tercih edilen model olmustur.

İlan Detayları İçin Güvenlik ve koruma : Ticiz.com’a eklenen yeni ürünler ve hizmetler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA ImageChange Image